O firmě

Středisko služeb pro motoristy započalo svou činnost v roce 2003 založením společnosti Auto-Nyklos, s.r.o. se sídlem v Karviné na ulici Svatopluka Čecha 27/640. V roce 2013 byla společnost převedena pod společnost Carbokov s.r.o.

Celý areál Střediska služeb pro motoristy byl od roku 2003 postupně modernizován pro současné požadavky a nároky trhu. Vše bylo směřováno k lepší efektivitě práce a kvalitnějším službám pro zákazníky v souladu s hlavním cílem všech zaměstnanců - poskytovat motoristům komplexní služby v té nejvyšší kvalitě a přispívat tak k dobrému jménu firmy.

Součástí našeho areálu jsou servisní dílny – autoservis, karosárna, lakovna - s nejmodernějším zázemím, diagnostickými přístroji a přípravky. Pro naše klienty máme k dispozici náhradní vozidla, odtahovou službu apod.

Zákazníci mohou využít služeb pneuservisu nejen pro automobily, ale nově tuto službu poskytujeme i pro majitelé motocyklů včetně sezonního uskladnění kol.

Pro zkvalitnění služeb a komfort našich klientů došlo v tomto roce ke komplexní rekonstrukci ruční myčky.

Škálu služeb Střediska doplňuje moderně zařízená a vybavená autoškola.

Důvěřujte nám,…..přesvědčte se sami o naši kvalitě a profesionalitě za rozumnou cenu. 
Přehled starších článků | Autor: Petr Nytra | Počet přečtení: 1603x


Kontakt

ITS Office CARBOKOV s.r.o.
Středisko služeb pro motoristy
Svatopluka Čecha 27/640,
Karviná-Fryštát
IČ: 25853180
DIČ: CZ25853180

Email: info@carbokov-auto.cz
www.carbokov-auto.cz 

Další informaceMimosoudní řízení spotřebitelských sporů (ADR)
Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz. Bližší informace naleznete rovněž na internetových stránkách www.adr.coi.cz

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Přepnout na mobilní verzi

Ostatní